Een hecht team met gedreven professionals

we staan voor je klaar!

multidisciplinair & enthousiast

Splintt bestaat uit gedreven psychologen, onderwijskundigen, grafisch ontwerpers, interactiedesigners, software developers, commercieel bedrijfskundigen, marketing specialisten en business innovators. 

Philip van der Eijk

concept lead

Ik wil mensen meenemen in een logisch verhaal. Eerst relevantie en motivatie creëren, dan uitleg en daarna praktisch maken.

philip@splintt.nl  

085 401 06 20

Jan Dirk Schaftenaar

operations manager

eLearning ontwikkelen is een agile proces dat continu om finetuning gaat. Ik regel graag dat het soepel verloopt.

jandirk@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Natasja Jager

CEO

Ik zoek graag naar oplossingen die passen binnen de kaders van onze opdrachtgevers, vanuit het oog op een business case.

natasja@splintt.nl  

06 229 26 342

Niels van Drimmelen

CTO / CFO / CISO

Ik ben een ondernemer met sterkte IT affiniteit.

niels@splintt.nl  

06 525 42 029

Ivan the Red

onze bron voor inspiratie

Naast luieren tijdens online meetings, vindt Ivan het geweldig om in bomen te klimmen en achter vogels aan te zitten.

ivan@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Renate Vervaart

eLearning developer

Ik vind het digitaal maken van lesstof heerlijk om te doen. Diep in de materie duiken en op zo’n manier weergeven dat het precies bij jullie past.

renate@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Suzanna van Petegem

support manager

Ik houd ervan als producten goed de deur uitgaan. Ik ondersteun graag en altijd met een glimlach!

support@splintt.nl 

(085) 401 06 26

Robin Goebel

marketing

Ervoor zorgen dat we gevonden worden, met goede SEO en SEA, vind ik leuk!

robin@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Laura Dechesne

sales teamleader

Laat mij maar lekker sales mensen trainen en ook zelf knallen in de sales. Daar krijg ik energie van!

laura@splintt.nl 

(085) 401 06 20

Ridwan Elham

sales

Een prettige samenwerking vind ik net zo belangrijk als een goed product afleveren. En opgeven, dat ken ik niet!

ridwan@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Roos Boswinkel

sales & business innovatie

Klanten blij maken met een passende oplossing is mijn doel. Nog leuker als ik ook nieuwe oplossingen kan bedenken!

roos@splintt.nl

(085) 401 06 20

Pascal Looman

sales

De klant goed kunnen helpen om toegevoegde waarde te creëren, daar word ik blij van! En ik ben heel nieuwsgierig. 

pascal@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Jaro Wetzer

media & design

Vorm ondersteunt een verhaal. Beleving is voor mij belangrijk.

jaro@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Livia Miron

eLearning project lead

It starts with a plan. I like to keep a solid overview of all the specific tasks that need to be executed during a production process.

livia@splintt.nl

Daniela Enascu

eLearning ontwikkelaar

I love to find out the technical possibilities based on a concept and storyboard using third party authoring tools like Articulate and Lectora.

daniela@splintt.nl 

Dan Gavrilliu

full stack .NET developer

I know Philpaper like the back of my hand. Always with a focus on creating a solid system based on clean code.

support@splintt.nl

Paula Lupes

software tester

You can hardly be thorough enough. Testing, testing, testing. This results in minimum issues for the clients.

support@splintt.nl

Flori Barcan

.NET developer

I love to develop new functionalities. Think about it, discover options, doing research. Building. Testing. My thing!

support@splintt.nl