Gedreven professionals met een passie voor didactiek en techniek

Maak kennis met onze onderwijskundigen, arbeids- en organisatie psychologen, grafisch ontwerpers, interactie & UX designers, media experts, software developers, marketing specialisten, sales crew en Ivan.

Philip van der Eijk

concept lead

Ik wil mensen meenemen in een logisch verhaal. Eerst relevantie en motivatie creëren, dan uitleg en daarna praktisch maken.

philip@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Jan Dirk Schaftenaar

operations manager

eLearning ontwikkelen is een agile proces dat continu om finetuning gaat. Ik regel graag dat het soepel verloopt.

jandirk@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Natasja Jager

CEO

Ik zoek graag naar oplossingen die passen binnen de kaders van onze opdrachtgevers, vanuit het oog op een business case.

natasja@splintt.nl  

(06) 22 92 63 42

Niels van Drimmelen

CTO / CFO / CISO

Ik ben een ondernemer met sterkte IT affiniteit. Ik werk concepten graag uit in functionaliteit.

niels@splintt.nl  

(06) 52 54 20 29

Rosa Hendriks

eLearning developer

Ik ben toegewijd, gefocused en heb een goed oog voor detail. Ik manage projecten graag vanuit een nuchter flexibele insteek.

rosa@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Ivan the Red

cat makes you laugh

Naast luieren tijdens online meetings, vindt Ivan het geweldig om te hoog in bomen te klimmen. Hij maakt ons aan het lachen en “all over the place”.  

ivan@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Renate Vervaart

eLearning developer

Ik vind het digitaal maken van lesstof heerlijk om te doen. Diep in de materie duiken en op zo’n manier weergeven dat het precies bij jullie past.

renate@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Suzanna van Petegem

support manager

Ik houd ervan als producten goed de deur uitgaan. Ik ondersteun graag en altijd met een glimlach!

support@splintt.nl 

(085) 401 06 26

Jaro Wetzer

media & design

Vorm ondersteunt een verhaal. Beleving is voor mij belangrijk.

jaro@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Robin Goebel

marketing

Ervoor zorgen dat we gevonden worden, met goede SEO en SEA, vind ik leuk!

robin@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Laura Dechesne

sales teamleader

Laat mij maar lekker sales mensen trainen en ook zelf knallen in de sales. Daar krijg ik energie van!

laura@splintt.nl 

(085) 401 06 20

Pascal Looman

sales

De klant goed kunnen helpen om toegevoegde waarde te creëren, daar word ik blij van! En ik ben heel nieuwsgierig. 

pascal@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Ridwan Ham

sales

Een prettige samenwerking vind ik net zo belangrijk als een goed product afleveren. En opgeven, dat ken ik niet!

ridwan@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Roos Boswinkel

sales & business innovatie

Klanten blij maken met een passende oplossing is mijn doel. Nog leuker als ik ook nieuwe oplossingen kan bedenken!

roos@splintt.nl

(085) 401 06 20

Qian Hong Lin

UX designer Philpaper LMS

De klant goed kunnen helpen om toegevoegde waarde te creëren, daar word ik blij van! En ik ben heel nieuwsgierig.

qian@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Bij ons werken?

als je echte uitdaging wil …

Kom maar op. Stuur gerust je CV, motivatie en de rol die je ambieert. En dan gaan we kijken!

info@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Dan Gavrilliu

full stack .NET developer

I know Philpaper like the back of my hand. Always with a focus on creating a solid system based on clean code.

support@splintt.nl

Livia Miron

eLearning project lead

It starts with a plan. I like to keep a solid overview of all the specific tasks that need to be executed during a production process.

livia@splintt.nl

Daniela Enascu

eLearning specialist

I love to find out the technical possibilities based on a concept and storyboard using third party authoring tools like Articulate and Lectora.

daniela@splintt.nl 

Stageplek? 

vanaf februari weer plaatsen

Op het gebied van onderwijskunde, sales & marketing, UX design. Stuur gerust je CV en motivatie, 

info@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Ketano-Leonard Tinca

full stack .NET developer

Working on the Philpaper LMS to create great functionality and user experience. 

support@splintt.nl

Paula Lupes

software tester

You can hardly be thorough enough. Testing, testing, testing. This results in minimum issues for the clients.

support@splintt.nl

Florentina Patrascu

.NET developer

I love to develop new functionalities. Think about it, discover options, doing research. Building. Testing. My thing!

support@splintt.nl

Larisa Cernaut

Q & A engineer

Quality is my theme. I like to ensure that software works as it should. 

support@splintt.nl