Over Splintt

Gedreven professionals met een passie voor het overdragen van kennis. 

Maak kennis met onze onderwijskundigen, arbeids- en organisatie psychologen, grafisch ontwerpers, interactie & UX designers, media experts, software developers, marketing specialisten, sales crew en Ivan The Red.

Philip van der Eijk

concept lead

Ik wil mensen meenemen in een logisch verhaal. Eerst relevantie en motivatie creëren, dan uitleg en daarna praktisch maken.

philip@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Jan Dirk Schaftenaar

operations manager

eLearning ontwikkelen is een agile proces dat continu om finetuning gaat. Ik regel graag dat het soepel verloopt.

jandirk@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Natasja Jager

CEO

Ik zoek graag naar oplossingen die passen binnen de kaders van onze opdrachtgevers, vanuit het oog op een business case.

natasja@splintt.nl  

(06) 22 92 63 42

Niels van Drimmelen

CTO / CFO / CISO

Ik ben een ondernemer met sterkte IT affiniteit. Ik werk concepten graag uit in functionaliteit.

niels@splintt.nl  

(06) 52 54 20 29

Rosa Hendriks

eLearning developer

Ik ben toegewijd, gefocused en heb een goed oog voor detail. Ik manage projecten graag vanuit een nuchter flexibele insteek.

rosa@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Jaro Wetzer

media & design

Vorm ondersteunt een verhaal. Beleving is voor mij belangrijk.

jaro@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Ivan the Red

creative cat

Naast luieren tijdens online meetings, vindt Ivan het geweldig om te hoog in bomen te klimmen. Hij maakt ons aan het lachen en is “all over the place”.  

ivan@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Suzanna van Petegem

support manager

Ik houd ervan als producten goed de deur uitgaan. Ik ondersteun graag en altijd met een glimlach!

support@splintt.nl 

(085) 401 06 26

Robin Goebel

marketing

De vindbaarheid en naamsbekendheid vergroten van Splintt is voor mij een dagtaak, waar ik veel plezier in heb! Dit doe ik door mijn expertise in te zetten en door gebruik te maken van goede SEO en SEA. 

robin@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Steven Hensen

sales teamleader

Het Splintt salesteam iedere dag een stukje beter maken. Dat is waar ik voor ga.

steven@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Laura Dechesne

sales teamleader

Laat mij maar lekker sales mensen trainen en ook zelf knallen in de sales. Daar krijg ik energie van!

laura@splintt.nl 

(085) 401 06 20

Benjamin Jongkees

business developer

De klant goed kunnen helpen om toegevoegde waarde te creëren, daar word ik blij van! En ik ben heel nieuwsgierig.

benjamin@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Stageplek?

vanaf sept 2021 weer plaatsen

Op het gebied van onderwijskunde, sales & marketing, UX design. Stuur gerust je CV en motivatie, 

info@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Qian Hong Lin

UX designer Philpaper LMS

De klant goed kunnen helpen om toegevoegde waarde te creëren, daar word ik blij van! En ik ben heel nieuwsgierig.

qian@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Abdul Ahmed

business developer

Een goede samenwerking om vervolgens een deal te sluiten is fantastisch. Naast dit ben ik heel nieuwsgierig om te groeien in de sales!

abdul@splintt.nl

(085) 401 06 20

Thijs Beukenkamp

business developer

Ik vind het leuk om met klanten in contact te komen en ik wil graag verder groeien in de sales!

thijs@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Daniela Enascu

eLearning specialist

I love to find out the technical possibilities based on a concept and storyboard using third party authoring tools like Articulate and Lectora.

daniela@splintt.nl 

Livia Miron

eLearning project lead

It starts with a plan. I like to keep a solid overview of all the specific tasks that need to be executed during a production process.

livia@splintt.nl

Dan Gavrilliu

full stack .NET developer

I know Philpaper like the back of my hand. Always with a focus on creating a solid system based on clean code.

support@splintt.nl

Luka Banovic

eLearning ontwikkelaar

Nieuwe dingen ontdekken, leren en eigen maken is onwijs waardevol. Dit proces voor iedereen zo toegankelijk mogelijk maken, daar haal ik enorm veel energie uit!

luka@splintt.nl  

(085) 401 06 20

Ketano-Leonard Tinca

full stack .NET developer

Working on the Philpaper LMS to create great functionality and user experience. 

support@splintt.nl

Paula Lupes

software tester

You can hardly be thorough enough. Testing, testing, testing. This results in minimum issues for the clients.

support@splintt.nl

Florentina Patrascu

.NET developer

I love to develop new functionalities. Think about it, discover options, doing research. Building. Testing. My thing!

support@splintt.nl

Larisa Cernaut

QA engineer

Quality is my theme. I like to ensure that software works as it should. 

support@splintt.nl

Adrian Marinica

software developer

Building software and making teams click, that’s my jam. With an extra twist of fun, of course.

support@splintt.nl

Camelia Bacaoanu

software developer

I like to create new functionalities and to make them as user friendly as possible.

support@splintt.nl

Tudor Carare

software developer

Clear code geek with a passion for UX/UI design on the side. The simplest solution is often the best solution.

support@splintt.nl